Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rakhatunk pirospaprikát...

Rakhatunk pirospaprikát színezékként a szódabikarbóna vulkánba?

Figyelt kérdés
tudom hogy már felraktam a kérdést, de nem kaptam rá választ, ezért ide raktam, ne jelentsétek, kérlek, köszönöm
2011. máj. 8. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
igen szerintem tehetsz bele. Ez jól megszínezi. bár egy vulkánhoz ez kicsit piros. ha kis kakaó port raknál bele akkor szerintem nem lenne nagyon piros. mert az igazi vulkán sem tűzpiros. de ha raknál bele kakaó port akkor tényleg ne sokat, nehogy túl sötét legyen.
2011. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább ételszínezéket rakj bele.
2011. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából nem vulkán lesz, hanem a vörösiszap katasztrófát akarjuk majd rekonstruálni :), de ma már vettünk ételszínezéket, úgy hogy tök jók leszünk :)
2011. máj. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!