Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jászberényi Liska József...

Jászberényi Liska József iskolában milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Elektronika, infó, meg egy csomó szakirány mint az automatika, pneumatika, meg nem tudom. Szörnyű hely, nem ajánlom neked azt a sulit.
2012. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megye 2. legjobb sulija én is oda jártam, nagyon jó, a gimi részébe.
2012. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. legjobb sulija?? haha, ne röhögtess. Tele van debil tanárral és diákkal. A tanárok olyan bunkók, csak a diplomájukkal vágnak fel és nem tanítanak semmit, az igazgató meg egy pöffeszkedő alak, felvesz egyre több selejt tanárt. Ha lesz gyerekem nem fogom abba a leprába járatni.
2012. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NA meg a bukott hulladék gyengeelméjű diákok, az istennek nem szabadulnak meg tőlük. És csodálkoznak hogy egyre többen hagyják ott azt az iskolát, amikor a halálba kergetik a normális tanulókat.
2012. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!