Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimiben számít az év végi jegy?

Gimiben számít az év végi jegy?

Figyelt kérdés
Nyolcadik osztályos vagyok és év végén "lazítok". Nem állok bukásra semmiből:). Ha csúnyább is lesz a bizonyítványom, akkor is tanulok nyáron valamennyit meg úgy tudom, h gimiben valamennyit ismétlünk is. Most ilyen négyes átlagom volt és szerintem gimiben, ha rendesen tanulok(nekem fontos úgyhogy rendesen fogok), akkor szerintem hat óra tanulással lehetek ötös. Nem húdebrutálelitsuli ez, "csak" egy átlagos gimi. Van egy osztálytársam aki csak azért lett felvéve a sulijába, mert volt hely(kettes átlaggal felvettek oda mindenkit), azt hiszem 5-7 tantárgyból áll bukásra---na ő biztos nem áll helyt a sulijában, ha sikerülne is a nyári javítása...Engem mindenki b@sztat, h tanuljak, mert gimiben nehéz lesz, de a mostani tanáraimat ismerve nem azért piszkálnak, mert hülye vagyok hanem, mert ismerik, h kicsit lusta vagyok-meg féltenek...Mondtak olyat, h a gimis osztályfőnök megnézi a jegyeinket és, ha valakinek rosszabbak, akkor azt megfigyeli és nézi, h biztos abba a suliba való e a diák(gimiben tanulok úgyhogy leszáll rólam, ha egyáltalán rám szállt). Bocs a szófo*sásért és a rossz nyelvtanért!:D
2011. máj. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz már ennyit! A gimi sem olyan vészes, mint amilyennek beállítják, nyugodj meg, egy kis lazítás simán belefér 8. évvégén, senki nem néz meg semmit, van az ofődnek jobb dolga is, mint mindenkinek egyesével az ált.iskolás bizonyítványát elemezni.
2011. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim mindig ijesztgetnek, de nem értem miért...Akit meg nem ismerek az pedig mindig azt írja/mondja, h ne parázzak.XD
2011. máj. 11. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!