Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Délután kettőkor írásbeli...

Délután kettőkor írásbeli vizsgám lesz, tanuljak még?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy mindent kenek vágok, de azért megyekeget. Átolvassam még a könyvet?
2011. máj. 19. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*elírtam, MEGYEGET..:)
2011. máj. 19. 09:25
 2/5 anonim válasza:
még 1szer, nem veszíthetsz vele semmit:) sok sikert a vizsgához!
2011. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! :)
2011. máj. 19. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mert csak belezavarodsz a dolgokba!
2011. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a délelőttöt általában még ki szoktam használni, ha délutáni vizsgám van. Nem tanulok hajnalig, inkább kialszom magam, és reggel átolvasom az egészet mégegyszer, elgondolkodom, hogy van e olyan rész, ami kevésbé megy, akkor azt kétszer nézem át. Dél körül leteszem szépen, és foglalkozok valami teljesen mással! :) Én magamon azt vettem észre, hogy ha közeledik a vizsga, és beindul az emberben a vizsgadrukk, akkor jobb félrerakni, és teljesen mással elfoglalni magad, mert jön az érzés, hogy "nem tudok semmit", abból meg csak pánik lesz, össze vissza kapkodás, beleolvasgatás az anyagba, ami csak összezavar, és amit tudtál, már azt sem biztos hogy visszatudod mondani, mert az izgulás miatt, már nem lesz világos. Szóval én tanulnék még, mert én ilyen vagyok, de amint érzed magadon, hogy úristen ezt sem tudod meg ezt sem, pedig mennyit tanultad, inkább tedd le... menni fog az! Sok sikert! :)
2011. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!