Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljak? Először a...

Hogyan tanuljak? Először a nehezebbet és úgy a könnyebbet vagy fordítva? Először az írásbeli majd úgy a szóbeli?

Figyelt kérdés
most leszek 10.-es. tippeket lécci, köszi
2009. aug. 21. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én először mindig megírom a leckét és utána tanulok, a legkönnyebbel kezdem, a legnehezebbig!
2009. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

A tanárok úgy tanítják, hogy először szóbeli aztán írásbeli. Állítólag azért, mert először - szóbeli - megtanuljuk az anyagot, és utána tudni fogjuk a válaszokat az írásbeliben.


Én először írásbeli, utána szóbeli.

2009. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először tanuld meg a szóbelit, ha ezt tudod, utánna jöhet az írásbeli. Ha van kedved, időd, akkor az írásbeli után a szóbelit felmondhatod magadban, hogy biztosan tudod-e. Én mindig a nehezebbel kezdem, mert akkor több az energiám, jobban fog az agyam. Ha valami nagyon érdekel és tanulnád már, akkor kezd azzal (ha van ilyen:) ).

Ha zene mellett is tudsz tanulni, én még javasolnám hozzá, mert úgy könnyebb.

2009. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. zene mellett csak általánosban tudtam tanulni. most már nem megy :) igen van olyan :) matek (L) imádom :) :$
2009. aug. 21. 22:43
 5/10 A kérdező kommentje:
egyén ötletek? :)
2009. aug. 23. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Írd meg a házit a könyv segítségével, majd szóbeli, én így csinálom 16/F 11.-es leszek
2009. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 24. 19:09
 8/10 anonim válasza:
35%
Mindenképpen a könnyebbel kezd, hiszen amihez az embernek jobban van érzéke azt könnyebben el is raktározza! A nehezebbet hagydhátra mindenképp, így több időd is jut rá!:-)
2009. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ÉN jártam egy tanfolyamra. Ilyen tanulós tanfolyamra.

Ott a szakember azt mondta, hogy előbb nehezebbel, illetve a szóbelivel kell kezdeni. Azért a szóbelivel, mert (idézem) " a tanulás elején még friss vagy, és könnyebben tudod feldolgozni az információkat, könnyebben tudod megjegyezni az anyagot. "

(valahogy így volt)

Az írásbelihez meg már szinte "nem is kell" sok ész, mert vagy amit megtanultál az előbb, abból kell kitöltened a feladatokat, vagy hogyha már nagyon hulla vagy akkor csak kinéze a tankönyvből :)

2009. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszi :) asszem ezt megfogadom :)
2009. aug. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!