Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az informatika írásbelin már...

Az informatika írásbelin már túl vagyok (véleményem szerint jól sikerült). De a szóbeli tételekből alig értem felét:/ most csak magoljam be azokat részeket amiket nem értek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb híján igen.
2011. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb, ha megpróbálod megérteni. Pláne azért, mert ha belekérdeznek valamibe, és nem tudsz rá reagálni, akkor gond van. Próbálj adott részeknek utána olvasni neten. Olykor rábukkanni egy egy olyan oldalra, ahol találkozik hasonlóan nehéz felfogású egyedekkel az ember, mint saját maga. :) Nekem így sikerül a lehetetlennek tűnő anyagokat megtanulnom fősulin is. Keresek olyan oldalakat, ahol gyépés szinten magyarázzák el a dolgokat... ha nem találok, még mindig ott van a magolás lehetősége.
2011. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerencsésebb ha érted is miről van szó, mert ugye a szóbelin kérdezhet a vizsgáztató. De végső esetben magold be, az is jobb a semminél.

Én pl. a számítógépek történetét húztam, de a tanárom 2 perc után megállított, és megkérdezte mi lehet a jövő. Persze ez nem volt része az anyagnak, mégis alakítani kellett valamit. Szóval elkezdtem mesterséges intelligenciáról és egyebekről beszélni, példaként hozva fel az autók parkolást segítő illetve automatizálva parkoló rendszereit.

2011. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 22. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
És miket nem értesz?:) hátha tud innen is segíteni vki
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én pl. a számítógépek történetét húztam, de a tanárom 2 perc után megállított, és megkérdezte mi lehet a jövő."

Ha ez a kétszintű rendszerben történt (2005 óta), akkor helytelen, szabálytalan volt.


Kérdező: írjál nekem privátot, tudok segíteni a felkészülésben.

2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma 14:26! Mivel túl vagyunk rajta, senki sem foglalkozik azzal, hogy melyik évben történt és szabálytalan volt-e. :)
2011. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem magoldd be én is azt csinálom, kedden vizsgázok és még vissza van vagy 15 tétel :S
2011. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!