Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a töri érettségin az egyik...

Ha a töri érettségin az egyik feladat felét félreértettem akkor az egész feladat 0 pont, fellebbezésnek semmi értelme? (lent)

Figyelt kérdés

A Kádár-korszak volt az egyik rövid esszé és a feladat az volt hogy:

Mutassa be a források és ismeretei alapján a meghirdetett kommunista elvek és a megvalósult gyakorlat ellentmondásait.


Na én az első felét kifejtettem, de megvalósult gyakorlat ellentmondásait nem (ahogy emlékszem) és egyik osztálytársamnak is ez volt a gondja, és neki 0 pontos lett, most komolyan ilyenkor még a helyesírás jegyet sem adhatja meg a tanár? Van értelme fellebbezni?


2011. máj. 24. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, erre van egy hivatalos megoldókulcs. Ha nincs az esszéd és a megoldókulcs között egyezés, akkor sajnos igen, esélyes hogy 0 pont. Azt kell írni, amit mond a feladat, mert csakis és kizárólag a megoldókulcs alapján tudják értékelni a válaszod.
2011. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!