Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE-TÓk csecsemő és...

Az ELTE-TÓk csecsemő és kisgyermek nevelő szaknál a beszédalkalmassági vizsgán van éneklés vagy tesi óra? Mennyire kell majd kiöltöuni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:16
 1/10 A kérdező kommentje:
*kiöltözni
2011. máj. 25. 16:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Most mi is a kérdés? :D Van mind a három, beszéden fel kell olvasnod egy kis szöveget, a lényeg, hogy nem dadogsz-e, és értelmesen beszélsz-e. Max. az elején még feltesznek pár kérdést. Az énekre 20 népdalt kell vinni, betanulva. Egyet vagy kettőt el kell énekelni. (Ha meg felvettek akkor meg majd furulyázni is kell.) Az pedig nem tesi óra, hanem testi alkalmassági. Ott pedig lesz minden, futás, gimnasztika, szekrényugrás, labdajáték...stb. Készülj fel, le fogsz fáradni. A kiöltözést nem kell túlzásba vinni, valami csinos ing, sötét szoknya/nadrág és esetleg magassarkú, és a testi alkalmasságihoz vigyél valami tesi cuccot.
2014. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi most nézem, hogy eléggé elkéstem a válasszal :D
2014. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

jah meg hülye is vagy utolsó!


erre a szakra csak beszédalkalmassági kell!!

2014. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most miért kell le hülyézni?

Közlöm nem vagyok hülye, mert ezen a szakon tanulok, és nekünk kellett mind a három.

2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

lehet Akkor még kellett, nem?

Nemhiszem hogy a követelményhez hülyeséget írnak ki.

2014. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet...

Nyilván nem írnak hülyeséget a követelményhez. Én csak azt írtam le ami nálunk volt. És nálunk mind a három volt.Ennyi.

2014. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
bocsánat, nem akartalak lehülyézni, csak reflexből reagáltam így, hogy félrevezeted a kérdezőt, de nem..elnézést
2014. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan semmi gond, köszi, hogy bocsánatot kértél. :)
2014. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor, csak beszédalkalmassági kell hozzá?
2016. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!