Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol emelt szóbeli érettségi....

Angol emelt szóbeli érettségi. ötletek?

Figyelt kérdés
picit több, mint egy hét múlva lesz az angol szóbelim, és nincs ötletem hogy tanuljak rá. eddig az 1000 kérdés 1000 válaszban olvasgattam a szavakat, és egy-két szöveget, de tanácstalan vagyok nagyon, hogy hogy lehetne még készülni rá. van esetleg valakinek ötlete?
2011. máj. 29. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóbelire szituációkat kellene orrba-szájba gyakorolni,ahhoz meg tanár vagy diáktárs kellene,de inkább mindkettő(az lenne az ideális).

Akkor a tanár lehetne a kontroll,aki mindkét diákot figyelhetné,mit ront el,s ez alapján tudna benneteket javítani,utána.


Ha nagyon nincs se társad,se tanárod,keress meg privát üzenetben,én szívesen gyakorolok veled.

2011. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 skarma ***** válasza:

emelten nem szituáció van, hanem vita.

Én olyasmi témákat tanulok most, mint érvelés a cigi ellen, mi a véleményem az abortuszról, eutanáziáról... de azért remélem nem ilyen kérdések lesznek :D

Én 3.-án, pénteken megyek. Szurkoljatok! :D

2011. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

amiket Te, második kommentelő írtál, az mind benne van szerencsére az 1000 kérdésben : D akkor elég hasznos az a könyv. van egy ilyen vitás, képleírásos, szituációs könyvem is, pont ma vettem meg. Pusztai-Hevesi, piros borítós. nagyon jó könyvnek tűnik.


2. kommentelő, te hol szóbelizel?

2011. máj. 30. 13:39
 4/9 skarma ***** válasza:

2. vagyok

Kecskeméten,az Áfeosz suliban, reggel 9 kor. De jobban izgulok az írásbeli miatt, az a fontosabb, holnap derül ki az eredmény...

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem :)

az írásbelidet milyennek érzed, hogy sikerült?

2011. máj. 30. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Áááá srácok <lányok/vegyes?> én pénteken érettségizek, nyíregyen, DUPLA szóbelit kell hogy tegyek:( Nagyon izgulok:(. Én most hangoskönyvet hallgatok <harry potter>, az nagyon fel tudja dobni a leíró szókincsedet;) Meg filmeket nézek, meg azt a pár kritikus témát olvasom, amitöl tartok.. pl politika, természetvédelem.... Titeket is csak simán reggel 9re hívtak be?:/. Nagyon nincs kedvem ott ülni egész nap...

Sok sikert;)!

2011. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem a levélben az áll, hogy 6.-án 11kor kezdődik a szóbelim.
2011. máj. 30. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én is Nyíregyházán szóbelizek holnap, a Kossuthban, délelőtt 10-től. Te melyik suliban?
2011. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén Kossuth, én szombaton, 9töl..:) Atyaég... én most találtam pár mintafeladatot..

[link]


Ti is ennyire harcore-on fogalamztok az érvelésnél, vagy azért ennyire nem csavarjátok ki? A kérdésem az lenne ,hogy a képnél élesben is ot lez h mit ábrázol? Ugyans látássérült vagyok..:) köszi^^

2011. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!