Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebbe a helyzetbe?

Mit csináljak ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Röviden, ma reggel meghalt nagymamám, és holnap vizsgázni kell mennem. De én ilyen lelki állapotban nem tudok, félek, hogy elbögöm magam vizsgaközben. Szóbeli lesz.

A következő alkalom jún.15. Esetleg irjak a tanárnak, hogy nem lehetne e újabb vizsgaidőpontot feltenni vagy egyénileg megoldani a felelést. Nem tudom mit csináljak csúszni sem akarom de holnap vizsgázni sem tudok.


2011. máj. 30. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h van olyan tanar, aki egy csaladi problema miatt ajanlana fel egyeni lehetoseget.Elhiszem, h neked trauma, de neki semmi koze hozza.

Jelentkezz jun.15-re.

2011. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehetne próbálni, lehet hogy méltányolni fogja, ez attól függ, milyen beállítottságú. Esetleg írd meg, hogy amint meglesznek róla a papírok (mármint az elhalálozásról) igazolni fogod.
2011. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!