Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi igazolt illetve igazola...

Mennyi igazolt illetve igazolatlan hiányzás felett kell osztály ismételni középiskolában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 250.általánosban és középsuliban is egyaránt
2009. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
2009. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
az biztos, hogy 30 igazolatlan ora utan elmeletileg evismetles, de ez a sulitol is függ, amugy meg ugy van, hogy ha osztalyozhato vagy, vagyis meg van a felevben a 3 jegyed, amiböl kettö temazaro, akkor a tanaron mulik, hogy megadja-e neked a felevet az igazol hianyzasoknal. En mondjuk annyi elönyben voltam, hogy sportolokent jartam gimnaziumba, es elsö orakra egyaltalan nem jartam be, mert edzesem volt reggel-nem magantanulo voltam es volt tanar, aki ezt preferalta, ezert nem kellett zarovizsgat tennem, volt olyan, amiböl kellett a 3 jegy mellett is. De nincs olyan maximum oraszam, ami miatt evismetlesre köteleznek (2005-ig legalabbis nem volt, amikor en erettsegiztem), csak zarovizsgat kerhetnek, felev vegen, az egesz feleves anyagbol.
2009. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az első válasz írója vgyok...nekünk középsuliban mindig az órákat számolgatják hogy ne legyen meg a 250..és ez így volt 2000-ben 2008ban és most is...de lehet hogy valahol 30% a határ..nemtudom...
2009. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!