Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb vizsgád,...

Mennyi volt a legtöbb vizsgád, amit egy vizsgaidőszak alatt teljesítettél? (7 hét)

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hat, ebben a vizsgaidőszakban összejött 11. Hármat már megcsináltam, de már most ko vagyok, félek hogy nem fog mind menni :(
2011. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
5-6. Most csak 3 vizsgám van (3 szigorlat), de elhiheted, nem a mennyiség számít.
2011. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Előző félévben csak 2, mert összesen is csak 3 lett volna, de 1-ből ráadásul megajánlott jegyem volt.

Ebben a félévben 4 vizsgám van, egy sem megajánlott, de már megvan 3.

Viszont én eleve olyan helyre járok, ahol a TVSZ max. 4 vizsgát engedélyez, nekünk félév közben kell sokat szopni.

2011. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Legelső félévben 21 tárgyam volt, abból cirka 19-ből kellett vizsgázni a 7 hét alatt.
2011. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz a legtöbb... 5 vizsgám van alapból, plusz 4 tárgyból megyek javítani. A kötelezőeket már letudtam, minden kreditem megvan, már csak a korrekció van hátra, így halál nyugalom van! :)
2011. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12 tárgyam van, mindből vizsgázni kell. Már csak 2 van hátra, igaz a szaknyelv ismétlő vizsga lesz :-(
2011. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hét a vizsgaidőszak, eddig asszem 5 vizsga volt a legtöbb, most 2 vizsgám van, mivel sok félévközi jegyes tárgyam volt. Szerencsére nálunk már megszüntették a szigorlatot.
2011. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!