Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyetemisták, ha...

Milyenek az egyetemisták, ha vizsgaidőszak van?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy milyenek az egyetemisták a vizsgaidőszak alatt. Hogy viselkednek, sok a stressz, esetleg bunkók a párjukkal, mert rengeteget kell tanulni és az agyukra ment, ilyesmi? Esetleg te hogyan éled meg a vizsgaidőszakot, hogy viselkedsz párodal, szeretteiddel?


Az én párom is egyetemista és ezért érdekel, hogy ilyenkor hogy viselkedjek vele és mi az ami ilyenkor megváltozik, kevesebb találkozás, stb...

Mi várható el tőle felém és tőlem mi várható el feléje.

Köszi a segítséget. :)


2011. jan. 13. 01:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Hü'ék ilyenkor jönnek rá hogy eddig csak logatáka lábúk és paráznak. Megérdeméik.
2011. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkire máshogy hat a stressz. A párodat te ismered, neked kell tudnod, rá hogy hat. Beszéld meg vele, hogy hogy viselkedj vele. Kommunikálj.
2011. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
88%
Ez azért attól is függ, hogy hova jár, meg, hogy tanult-e év közben rendesen... sokan vannak vele úgy, hogy nem tanultak, hogy áá, arra úgyis ott van a vizsgaidőszak, aztán össze akarják szedni magukat, és rádöbbennek, hogy rengeteg a tanulnivaló. na, olyankor a többség kiborul és hisztériázik, kapkod... persze vannak, akik beosztják az idejüket, és mondom, ez attól is függ, hogy hova jár, hány tantárgy, stb... Mondjuk már a vizsgaidőszak vége felé járunk... Ha nem is ér rá arra, hogy most találkozzatok, szerintem egy-két sms, hogy hiányzik neked, stb... jól esik ilyenkor mindenkinek.
2011. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Amit magamon tapasztalok: idegbeteg, stresszel, kiborul, meghal. De nem a barátaimon vezetem le.
2011. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
82%
Ah az előttem szóló is írta, idegbeteg, stresszel... és egyedül kell ilyenkor lennem, m mindenki idegesit... uhh... már alig várom, h lediplomáljak.
2011. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
én nyugodt vagyok. örülök, hogy nem kell bejárni, tehát mindenkinél más :D
2011. jan. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
96%
viszont egy sikeres vizsga felér egy orgazmussal :D
2011. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Idegesek! a közhiedelemmel ellentétben az is, aki szorgalmi időszakban rendesen tanult! Mindenki másképp csinálja, szóval ezt neked kell a pároddal megbeszélned! Az első válaszoló meg valami ritka nagy tapló! -.-

De azért egy jó tanács: mindenképp legyél megértőbb!

2011. jan. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
ja és az orgazmussal nem sok minden ér fel! pláne nem egy sikeres vizsga!
2011. jan. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Rám úgy hatott (habár csak 1 tantárgyból vizsgáztam), hogy a folyamatos "nem fog sikerülni, ez túl sok" érzés abban nyilvánult meg, hogy nem igazán tanultam a végén már. De meglett a 4-es :)
2011. jan. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!