Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a vizsgaidőszakot?

Hogy bírjátok a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
Mert én elég nehezen. Állati sokat kell tanulni és valahogy még sokkal jobban vágyom barátnőre, mint alapból. Már kezdek bekattanni. Nem tudok normálisan aludni se. Hiába vagyok tök fáradt, mégis álmatlanul fekszem. A másik meg, hogy nem tok rendesen koncentrálni sem a tanulásra
2011. jún. 4. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
szerintem szerelmes beléd
2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
menj el bulizni,a corvinusos csajokkal tegnap tele volt a morrisons
2011. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szeretem a vizsgaidőszakot, mert nincs órám :)

Viszont tanulni ebben a jó időben:(, de muszáj, ez az élet és a jövőm és imádom, amit tanulok :)

2011. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is nehezen viselem. + meleg is van.
2011. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én meg állandóan csak aludnék, pedig tanulni kéne a keddi vizsgámra... :(
2011. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon rosszul. Másodéves vagyok, három szigorlatom van ebben a vizsgaidőszakban. Gyakorlatilag vizsgaidőszak előtt 3 héttel elkezdtem tanulni, és még ez lesz júni 21.-ig.

Eddig a két év alatt nem volt gond, de ez most vmi iszonyat. Nem látom a végét. Ha végre túl is vagyok egy vizsgán, rögtön kezdhetek tanulni a következőre, pihenni sem tudok, mert különben nem tudom befejezni.

Barátommal alig tudok találkozni:S Áhh, csak éljem túl, aztán a nyáron regenerálódok:)

2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Még egy vizsgámon sem vagyok túl, de majd jövőhéten... lezavarom mindet 5 nap alatt... Már csak tanulni kellene elkezdenem. Félek ők zavarnak vissza tanulni pótvizsgára :D
2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jól, és ez sok embert meg szokott lepni, de én nagyon-nagyon szeretem a vizsgaidőszakot, ugyanis NEM KELL BEJÁRNI! :D Tanulni meg év közben is kell nálunk, több kreditünk gyűlik össze félévközi jegyekből, mint vizsgás tárgyakból, na meg a vizsgás tárgyhoz is tartozik évközi feladat. Szóval kb. ugyanannyi tanulás, csak éppen nem kell még arra is időt szentelnem, hogy bejárjak minden egyes nap, szóval kifejezetten kellemes a vizsgaidőszakom.
2011. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"több kreditünk gyűlik össze félévközi jegyekből, mint vizsgás tárgyakból"

Ha én is év közben kapnám a jegyek nagy részét, akkor én is szeretném a vizsgaidőszakot^^:)

De nálunk alig van olyan tárgy, ami nem vizsgás:(

Persze számonkérés azért van belőle...

2011. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ja, hogy ti bejártok szorgalmi időszakban? :D
2011. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!