Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Vagytok még itt...

Egyetemisták! Vagytok még itt rajtam kivül olyanok, akik jól elpuskáztátok ezt az elmúlt vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Esetleg rendesen be kellene járni az órákra és fel kéne készülni a vizsgákra az állandó bulizás helyett és nem utólag sírni.
2011. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hééé, nem kell mindjárt lehurrogni az embert! Ha nem tudod/akarod "emberiesebben" összegezni a mondanivalód, akkor inkább ne nyilatkozz.
2011. febr. 13. 10:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként is, nem az okoskodókra vagyok kiváncsi, hanem a sorstársak hozzászólásaira:)
2011. febr. 13. 10:38
 4/5 Tubarózsa ***** válasza:

igen, én is elcsesztem... nem tanultam eleget, még új ez az egész. gimibe figyeltem órán, 1x-2x elolvastam és megvolt a 4-5. hát itt nem elég... most már tudom, a kövi(k) sokkal jobbak lesznek:) am meg levelezős vagyok...

am mit tanulsz? én közlekedésmérnöknek.:)

üdv

20L

2011. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én közgazdásznak:) na látod, velem is pont ez a helyzet, hogy gimiben alig tanultam valamit, és mindég megvolt a 4-5, itt meg azért le kell ülni... De én is úgy vagyok vele, hogy a következő szemeszter csak jobb lehet:) Köszi szépen:)
2011. febr. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!