Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultok/tanultatok...

Hogyan tanultok/tanultatok szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Elég lyukas fejű vagyok ami azt illeti. Ha megtanulok valamit nem kell sok idő és elfelejtem. Ti hogyan tanultatok/tanultok érettségire, úgy hogy ne felejtsétek el?..Mert ugye elég sok tétel van amit mind észben kell tartani. Ti hogyan küzdöttetek meg ezzel?
2011. jún. 4. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor érettségiztem 1-1 tárgyra hagytam 1 egész hetet. Minden nap olvasgattam őket, bár szerencsére nekem már az olvasásból sok minden megmarad. Nem kell külön tanulnom.

Azóta egyetemen már egy délutánra hagyok csak 1 érettséginyi anyagot.

2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenből szóról-szóra emlékezned... töriből ott a forrás, magyarból a vers vagy a feladat. És nem is lehet mindent tökéletesen megtanulni. Be kell osztani és azt tartani kell, akkor meg lehet küzdeni a tanulással:) Jah és most szóbelizek, tegnap voltam emelt törin:D
2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Am a forrást azt akkor adják amikor adnak fél órát a vázlat kidolgozására igaz? Gondolom nem a forrással kell állni a tanár elött, és ott olvasgatni. Köszi a válaszokat, már ki is találtam egy módszert! Az utolsó kommentelőnek pedig: hajráhajrá!! :)
2011. jún. 4. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Adnak, sőt, sokszor többet is, mert többet kell várni, hogy sorra kerülj. Ezenkívül ha nem megy, akkor is adhatnak plusz időt, eléd hívnak felelni valakit, aki már készen van. Időhiányod nem lesz tuti.
2011. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó ezt hallani..
2011. jún. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!