Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi hogy legyen...

Nem tudom mi hogy legyen tovább, ötlet?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lesz,és gondolom az fog jönni hogy még gondolkozzak meg stb..

De nem tudom hova mehetnék tovább középiskolába :(

Gimi kizárva!

eddig az egészségügyin gondolkoztam de valahogy már nem vonz :/ még lenne a belső épitész vagy lakberendező de viszont nincs olyan jó kézügyességem :/ vagy esetleg az ovónéni még

ilyen pörgősebb munkát szeretnék és amivel viszonylag könnyen eltudok helyezkedni és jól keres :)


2011. jún. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan tudok, hogy az óvónők nagyon rosszul keresnek. Az egészségügyisek is. A lakberendezők szerintem jobban, és nem az a legfontosabb hogy a kézügyességed jó legyen, hanem hogy legyen jó ízlésed, fantáziád.
2011. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem jó dolog másoktól tanácsot kérni az ilyesmiben. Meg kell találnod, hogy milyen szereppel tudnál te identifikálódni. Próbáld elképzelni magad a jövőben, mondjuk úgy 10 év múlva. Mit csinálsz ott?

Minden szakma lehet hivatás..Én óvónő vagyok és én tudtam, hogy nem leszek boldog, ha nem ezt fogom csinálni. Ha meg jól kereső szakmát keresel akkor ezt felejtsd el. Itt máshonnan kapod meg a fizetséget!

Gondolkozz és gondolkozz, ne hagyd magad befolyásolni!

Sok sikert!:)

2011. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbáltam már igy elképzelni mi lesz velem 10 év múlva,de semmi :/

2011. jún. 5. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét olyan oldalakon, ahol fel vannak sorolva a különböző munkák előnyei és hátrányai. Inkább azt ajánlom, te magad listázd, gyűjts össze annyit amennyit tudsz.

Egyébként lakberendezőnek nem középiskolai tanulmányai során tanítják az embert, hanem külön tanfolyamon vagy OKJ-s ötöd éves képzésen.

Sok sikert!

2011. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!