Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs hova tanuljak...

Fogalmam sincs hova tanuljak tovább. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, mindjárt itt a febr. 15, de még mindig nem tudom. Azt sem igazán tudom eldönteni, hogy humán vagy reál beállítottságú vagyok, mert igazából semmiből sem vagyok annyira jó. Sokat szoktam gépezni, de főleg játszom, de azért rámragadnak az informatikai dolgok. Infóból érettségizek. Tanulni sem szeretek annyira, de ha rá veszem magam akkor azért viszonylag jól sikerülnek a dolgozatok. Egy mérnöki informatikus szak mennyire nehéz? Vagy ha nem mennék egyetemre, akkor milyen szakmát ajánlanátok ami jó? (de ne asztalost és hasonlókat). Köszi. :D
2011. jan. 9. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hova? tanuljak tovább???.
2011. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

végezz el egy okj képzést. pl.fogtechnikusok jól keresnek, gondolj bele hány mami kér protkót, és vagy 60000ft. van államilag támogatottan is. kell hozzá a biosz érettségi legalább, de am tök mindegy hogy sikerül az érettségid, csak legyen meg. kézügyesség fontos.

vagy legyél műkörmös, kozmetikus, fodrász....

2011. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figy, így elég nehéz tanácsot adni :) Mérnökinfót nem ajánlanám az alapján, amit leírtál, mert nem könnyű egyáltalán. Vannak könnyebben elvégezhető humán szakok, ha érdekel ilyesmi érdemes lehet arrafele keresgélned. Persze tanulni ott is kell :)
2011. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!