Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kérnek el óránként...

Mennyit kérnek el óránként (60/45 perc) egy általános iskolás gyerek korrepetálásáért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Nézz újsághírdetést! Én 3-4 éve matekból jártam és 800 Ft-ot kértek 45 percért. Persze ez nem mindenhol ilyen, változó. Nézz utána újságban, esetben hívd fel, akihez szeretnéd járatni a gyereked ( vagy ahová szeretnél menni ) és ott elmondják. Így látatlanba nem tudom, de szerintem 500-1000 Ft között lehet.


Nani

2009. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
attól függ milyen tárgyból, alap tárgyakból ilyen 700-1000 körül mozog, de nyelveknél már 1500-2500 körül van(ha nem angol)
2009. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Matekból és németből szeretném a gyerekem tanárhoz küldeni.

Abból nem megy neki annyira...

Tényleg, ilyenkor a tanár jön hozzánk vagy én viszem hozzá?

Van olyan is esetleg, aki érte is jönne és haza is hozná?

Persze azt + pénzért gondoltam.

2009. márc. 19. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egyetemista vagyok, albérletben lakom, és az egyik szomszédban lakó kislányt tanítom matekból. 500 Ft/60 perc. Ha találtam volna tanítvány németből, akkor azt 800-1000-ért tanítanám.


Szerintem jobban jársz, ha nem a tanár megy, mert akkor nem kér annyit. Ha olyan városban laksz, ahol van főiskola, egyetem, akkor érdemes oda kitenni hirdetést, mert sokan keresnak így egy kis mellékest. Nálunk a suli honlapján külön lista van, ahová feliratkozhatunk.


Van olyan barátnőm is, aki Győrben tanul, de egy otthoni tanítványával Skype-on gyakorol minden héten.

2009. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, de az nem szokatlanul alacsony ár, az 500 Ft?
2009. márc. 19. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az, de nem vagyok képzett tanár (majd csak leszek, de nem matekból), szóval én valahol reálisnak tartom. Meg azért elég sok diák csinálja, és nem könnyű szerezni egy tanítványt.
2009. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!