Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írja mindenki azt egy...

Miért írja mindenki azt egy kérdés, alá: Oldd meg a házid magadtól hü*ye gyerek stb. Mikor ez házifeladat topic?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom a házifeladatokat, kérdez valaki egy feladatot amit nem tud, és legtöbben olyanokat írnak: Írd meg magadtól, meg ne legyél lusta. De nyílván azért rakja fel, mert nem érti... És azért van a topic, hogy odaírd a házifeladatod, ha nem tudod. Magyarán ha valaki írja, hogy oldd meg magadtól, akkor az haszontalan válasz, mert nem a témakörnek megfelelően írt választ. Ugye?:)
2011. jún. 13. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így nem igaz.

Rengetegszer segítettem már házi feladat kérdésekben, ha láttam, hogy a kérdező próbálkozott, csak vmit nem ért, vagy vhol elakadt.

De rengetegszer oltottam már le kis hülyéket azért, mert arra nem voltak képesek, hogy beírják google-be a feladatot.

A kérdések 70%-át nem azért teszik fel, mert nem értenek vmit, vagy elakadtak.

Hanem azért, mert sokkal egyszerűbb felrakni gyakorira, elmenni szórakozni, aztán este lemásolni azt, amit vki megoldott.


Ha vki elakadt vhol, akkor írja le, hogy meddig jutott el, vagy hogy mit nem ért.

De mikor csak idecsesznek 10 feladatot, hogy "LÉCCI OLDAL MEG, SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", az iszonyatosan fel tud idegesíteni.


Egyébként néha azzal többet segít az ember, ha nem teszi a segge alá a megoldást. Azzal tanul vmit, ha utánanéz. Ha vki megoldja helyette, azzal mégis mire megy?

2011. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló pontosan megfogalmazta.
2011. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez ostobaság. Az oldal azért van, hogy feltedd a kérdésed ha van házifeladatod, lényegtelen, hogy nem csinálod meg, mert most fáradt vagy, vagy nem érsz rá. Nincs szabály rá, hogy mikor, hogyan rakhatod fel csak a kérdésed. És már nagyon unom, hogy minden kérdés alatt azt kell olvasnom, hogy menj rakd le a popód és csináld meg. Ha az embereknek nem tetszik a kérdés, inkább ne válaszoljon de ez borzasztó!
2011. jún. 13. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát te h.lye vagy...gondolom te is ilyen lusta nyomorék vagy, aki mással akarja megcsináltatni a háziját. Hát közlöm, h itt senki sem ennyire h.lye, h más helyett dolgozzzon, míg ő nézi a tv-t, gépezik stb..
2011. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeld el az orvosira járok, szóval tudok valamit a tanulásról, és igenis általános iskolába velem is előfordult olyan, mikor egy feladathoz hozzá se tudtam kezdeni, akkor hasznos lett volna az oldal. De így fikarcnyit sem ér, hogy csak ezt látom.
2011. jún. 13. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És szted eljutottál volna az orvosiig, ha minden szart másokkal csináltattál volna meg?

A mai diákok egyszerűen smemit nem csinálnak. Azért ilyen sík hülye a 80%-uk. Miért is tanulnának, meg dolgoznának, ha van, aki megcsinálja helyettük?

2011. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez ostobaság. Az oldal azért van, hogy feltedd a kérdésed ha van házifeladatod, lényegtelen, hogy nem csinálod meg, mert most fáradt vagy, vagy nem érsz rá!"


Nincs olyan, hogy valaki nem ér rá a saját kötelezettségeire. A diáknak a házi feladat a kötelezettsége, a szórakozás csak pihenés. Ha nincs ideje házit csinálni, viselje a következményeket. Persze kivétel, ha mondjuk azért nem ér rá, mert ő most, főz.

2011. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!