Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rádióamatőr alapfokú vizsgára...

Rádióamatőr alapfokú vizsgára készülnék fel. Szerintetek az alábbi anyag alkalmas erre?

Figyelt kérdés
A kérdések még megállják a helyüket, vagy változtak a tételek? Http://www.muszeroldal.hu/measurenotes/amatorvizsgakerdesek. Pdf
2011. jún. 7. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj de okos ez az oldal. Nagybetűvel teszi be nekem a linket. Szóval remélem így kattintható lesz a link: A kérdések még megállják a helyüket, vagy változtak a tételek? [link]
2011. jún. 7. 15:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ebből (is) készültem. Van olyan válasz, ami szerintem nem helyes, de nagyon ritka. A kérdések közül pedig majdnem minden itt van, ami lehet, úgyhogy ez egy nagyon jó felkészítő anyag. Persze ha nem csak bemagolni akarod a válaszokat, akkor "Készüljünk a rádióamatőr vizsgára" c. könyv, vagy ez: [link]
2012. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!