Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elvagyok...

Mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy fiú aki utál engem, és mindig úgy csinálja a dolgokat, hogy én jöjjek ki rosszul belőle. Például most osztálykiránduláson ilyen ragadós szúrós növényeket rakott a pólójába, és azt mondta én voltam. És ez nem az első eset... És ezért ofő osztályfőnöki figyelmeztetést fog nekem adni, hiába mondom hogy nem én voltam, mert azt mondja ofő, hogy ne hazudjak ez nem az első eset volt. Pedig a többi is hasonlóan történt. Ha pedig ofői figyelmeztetést kapok nagyon leszidnak... :(
2011. jún. 9. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában azért szoktak valakivel szívózni, mert ő tetszik nekik. Csak nincs elég esze még a srácnak, hogy ezt máshogy kifejezze :)
2011. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek, mondd el nekik, hogy ez és ez van és beszéljenek a tanárral, hogy nem te csinálod ezeket.


Ha az én gyerekemet szívatná így egy hülye gyerek azt hiszem elbeszélgetnék vele, meg ha kell, akkor a tanárral is...

2011. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!