Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesen elvagyok már keseredv...

Teljesen elvagyok már keseredve! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Az ELTE japán szak ponthatárait néztem most a neten és ezt írták: ELTE-BTK keleti nyelvek és kultúrák-japán szakirány A N 440 -

vagyis költségtérített ki van húzva!

Ez most azt jelenti,hogy költségesre nem vesznek fel senkit? Vagy csak idén nem vettek fel senkit????


Valahol azt olvastam,hogy elte japán szak költségtérítetten 402 pont..de lehet,hogy akkor félrenéztem valahol és nincs is költségtérített:(


2010. jan. 26. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan azért rinyálsz, hogy nem kell fizetni azért, hogy odajárhass?
2010. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Költségesen nem indult képzés. Nem tudni miért. Azonban tavaly 39embert vettek fel a meghirdetett 40 főből.
2010. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre még pl. indulhat ezt nem tudhatod.

Azonban örülj annak, hogy nem indult költségtérítéses. Ha indul, akkor az irányszámból kell levonni helyeket a költségeseknek ami azt jelenti, hogy nagyobb az államin...

2010. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de miért nem indult fizetős szerinted? :(

egyébként igen, ezen rinyálok, mert nem elég,hogy 2 db 100%os érettségimnek kéne lennie, de még legyen felsőfokú nyelvvizsgám is?

2010. jan. 26. 20:13
 5/8 A kérdező kommentje:
ha meg emeltet teszek valamiből, akkor hogy lesz 100%? az emelt sokkal nehezebb
2010. jan. 26. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hm... izé... úgy gondoltad, hogy a középszintű érettségi elég lesz az ELTE-re?? Ugye most csak viccelsz? Az már tavaly is kevés volt...
2010. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam :D
2010. jan. 26. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi bilibe lóg a kezed drága, csak úgy középszintű érettségikből te 440 pontot nem hozol ki. Csinálj egy emeltet (ne nyelvből) meg 2 középfokú nyelvvizsgát/ 1 felsőt és máris van 80 plusz pontod, így az emelted lehet kicsit rosszabb. Hajts rá, ha oda akarsz bejutni.
2010. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!