Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a nehezebb a fizika...

Melyik a nehezebb a fizika vagy a kémia? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Csak most fogok fizikát és kémiát tanulni ezért kérdezem!

A fizika:

Szóbeli: nehéz könnyű És miért?

Írásbeli:nehéz könnyű És miért?

A kémia:

Szóbeli: nehéz könnyű És miért?

Írásbeli:nehéz könnyű És miért?


2011. jún. 12. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Fizika nehezebb szerintem.
2011. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

7.es leszel?

akkor még mindkettő könnyű lesz.utána kezd nehezedni.

a fizika nehezebb szerintem

2011. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én vegyész vagyok, elhiheted nekem, hogy a kémia sokkal nehezebb. na persze általános és középiskolában még mindkettő nagyon könnyű.
2011. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hetedikes leszek azért kérdeztem köszönöm
2011. jún. 13. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban érdekel, az lesz a legkönnyebb. Én azért a fizikára tenném a voksot, de mindkettőből úgyse kapsz annyit, mint egy mérnöknél/vegyésznél. :D
2011. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
én fizikából emelteztem, de kémiából is végig 5ös voltam, nem vagyok zseni, de tanultam. a kémiát akkor ajánlom hogyha azzal akarsz foglalkozni és egyetemre menni, különben nem éri meg. a fizika sokkal nagyobb területet lefed és műszaki pályán többre mész egy emelt fizikával mint egy emelt kémiával!!!! én a helyedbe ha nem tudom h kémikus vagy valami hasonló lennék akkor a fizikát választanám annak ellenére hogy nehezebbnek tűnik de nem az!!!!
2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

most voltam 7.-es:


fizika: elmélet-könnyű,írásbeli-nekem nem nagyon ment

kémia: elmélet-változó,írásbeli-közepes

2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. jún. 16. 08:45
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a fizika és a kémia is könnyű, ha szereted és kicsit odateszed magad!
2021. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom hogy mar idosebb vagy de en mind a kettot utalom es utaltam. A kemia ezerszer konnyebb szamomra. Persze azt sem ertem. Fizikatol akarhanyszor valaki felhozza sirok. Nem birom egyiket sem. Kemiabol otos voltam fizikabol harmas. Kemia konnyebb mert kevesebb dolgot kell megerteni szerintem viszont sok a fogalom. Fizikabol egyedul a suruseget talaltam konnyunek.
2023. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!