Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek 7. -be és hogy...

Most megyek 7. -be és hogy unalmas a kémia, fizika, biosz óra?

Figyelt kérdés
Ezek lesznek az új tantárgyak és kíváncsi vagyok milyenek :D
2011. aug. 24. 12:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hát ezzel mindenki máshogy van :D Szerintem a biosz könnyű, ha érdekel az állat -és növényvilág, emberi test meg ilyenek akkor nem unalmas. :) Kémiából is vannak könnyebb részek, 8.tól már matekos egy kicsit az egyenletek miatt. No meg be kell magolni a vegyjeleket, vegyületek neveit stb. Fizika nekem nem tetszett, mert matekból nem vagyok erős. Számolni kell, a törvényeket szó szerint tudni kell.


15/L

2011. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Kémia: UTÁLTAM, SZóSZERINT!!! Mindig is jó tanuló voltam (4,4-ös átlag), de azzal az egy tantárggyal állandóan szenvedtem... -.-" Fogalmazzunk úgy, h a kettesért küzdöttem. Akkor gondolhatod milyen lehetett.

Biosz: Nekem a tanárom elég lazán veszi, szóval nem olyan vészes. De amúgy az lenne, mert sok szart kell bemagolni és ha téged nem érdekel az emberi test meg az idegrendszer meg tököm tudja mi(11. osztály), akkor nagyon fogod utálni, mert UNALMAS!

Fizika: Ezt sem szerettem különösebben, de MÉG MINDIG EZ A LEGJOBB A 3 KÖZÜL! Simán bemagolhatod a törvényeket és a számítások se olyan nehezek, ezt mondom én, aki nem vagyok olyan jó matekból.

Ennyi, remélem segíthettem.

Fizika, rulez! :D

17L

2011. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi. most 6.-ban 2,4-es átlagom volt asszem..
2011. aug. 24. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2,4-es átlag 6. osztályban?


Azzzigen. Jobb ha belehúzol, míg nem késő.

2011. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már elterveztem h belehúzok :DD meg am is 1. osztály óta sz@r vok matekból
2011. aug. 24. 13:03
 6/11 anonim válasza:
100%

Biosz sztem nagyon tanártól függ, mikor hetedikben az állatokat vettük, szétuntam, csak amolyan pótló tanárunk volt, nem tudta rendesen leadni.

Nyolcadikban jött az emberi test, normális tanárt kaptunk, ő már érdekesen tudta mondani, szerettem.

Most, h megyek tizedikbe, újra visszajön a biosz, kíváncsi leszek...


Kémia elméleti része (az elején jó sok van belőle, aztán... nocomment) a kedvencem kb, amikor bejött jobban a matekos része, úgy voltam a kémiával, hogy szeretem, érdekel is, de rohadtul nem értem.


Fizika egy rémálom számomra, a fentiekből talán már kitalálhattad, hogy nem vagyok egy nagy matekos, ráadásul itt még az elmélet/törvények sem köt(nek) le (ez is tanárfüggő, azt hiszem), utálom, már az nagy nehézséget jelent, hogy kinyissam a könyvet...

2011. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha gyenge vagy matekból, akkor fizikából is nagyon szenvedni fogsz. Hidd el saját tapasztalat. ;)

17/L

2011. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Unokatesómnak 1,8 volt vagy mennyi az átlaga.. matekból.. ő tutira megbukik sztem 7-be amennyit tanulni fog.
2011. aug. 24. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy állsz hozzá ezekhez, h biztosan unalmas lesz, akkor tényleg unalmasnak fogod találni őket. Viszont ha úgy állsz hozzá, h adok egy esélyt ezeknek a tantárgyaknak is, és figyelsz az órákon meg tanulsz is kicsit rá, akkor lehet, h rájössz, h tökre érdekel. Szerintem az utóbbit alkalmazd! :)

Amúgy ezek a tantárgyak elsőre tényleg nehezek és ha nem tanulod őket folyamatosan, akkor nem fogsz érteni semmit se. (főleg kémiánál) Viszont ha kicsi energiát fordítasz ezekre, akkor rá fogsz döbbenni, h mennyire izgalmas tárgyak ezek, milyen érdekes a világ, ahogyan működik.

2011. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a föci volt unalmas. De ez tanár függő.

A földrajz tanár az olyan volt hogy csak mondta-mondta és mondta és úgy hogy szerintem ú is unta. 7ben első órán nyitott szemmel bealudtam 1. padban. ki esett egy időszak xd

Egy másik tanár mikor bejött nem volt uncsi.

A többi nem uncsi. A kémiát 7ben szerettem, fizikát csak a tanár miatt (ledikálta a dolgozatok kérdéseit) a biosz meg mint a természet ismeret szinte.

De tanár függő.

2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!