Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most nem vesznek fel, mert...

Ha most nem vesznek fel, mert rosszul sikerült az érettségim, akkor jövőre birok csak abból érettségizni amit most elrontottam?

Figyelt kérdés
Konkrétan nekem az egyetemhez a matekra meg a kémiára lenne szükségem. A matek az jól sikerült, de a kémiát nagyon elrontottam így nem biztos,h felvesznek,és jövőre érvényes lesz még a matek eredményem, a kémiát meg ha javítom,akkor az fog számítani,ugye?
2011. jún. 15. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Októberben tehetsz javító vizsgát. Ehhez az kell, hogy a mostani sulidba betopogj és megkérdezd, hogy az őszi érettségit melyik hozzád közeli középiskola csinálja.

Oda elmész és jelentkezel javító érettségire.


Az érettségi eredményeid nem 'járnak le'! Azok örök érvényűek. Tehát, ha 3 év múlva felvételizel, akkor annyi lesz a % eredményed X tárgyból, mint amit most elérsz. Kivéve, ha javítóvizsgát teszel. Akkor lehet rosszabb és jobb eredményed is. Attól függ, hogy hogyan teljesítesz!

2011. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2011. jún. 15. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így állok, mondjuk én csináltam bioszt is, ami felhúzta a matekom(azt rontottam el). Hova mész továbbtanulni, hogy ezeket csináltad? :)
2011. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!