Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek bukás. Reggeltől estig...

Matek bukás. Reggeltől estig tanulok, nagyon izgulok, heeelp?

Figyelt kérdés

Megbuktam matekból. Kb 1 hete folyamatosan tanulok,de már most nem bírom. Nagyon nehéz lesz a pótvizsga? Kitől tudnék segítséget kérni korrepetálásban ? (nincs pénzünk magán tanárra,ismerőseim sem érnek rá mindig)


9.es vagyok.


2011. jún. 15. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2011. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A matekot nem tanulni kell. Próbáld gyakorolni, ha meglátod az összefüggéseket és a szabályokat, rájösz, hogy a legkönnyebb tantárgy.
2011. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

14 év felett vállalhatsz diákmunkát, szóval állj be szórólapozni, vagy egyéb ilyen rosszul fizetett, de üres hellyel kecsegtető diákmunkára. Néhány 10ezer forintot kell összeszedned (óránként mondjuk keresel 300-at) kb. július közepéig. Azzal már kereshetsz egy matektanárt mondjuk 10 alkalomra. Heti 2-3 órával 3-5 hét, közben lelkiismeretesen csinálod a kiszabott házi feladatot és simán leteszed a pótvizsgát.


Nekem az egyetemi matekot tanították meg 10 alkalom alatt egy nyáron. (halmazok, deriválás, integrálás, mátrixok, valószínűségszámítás, a többire nem emlékszem) Nem lehetetlen.


Abba gondolj bele, hogy minden év, amit tanulással töltesz, sokszázezer forintba kerül a szüleidnek, és egy évvel később állsz munkába, tehát egy éves kereseted is elbukod.


Ehhez képest a matektanár ára elenyésző.

2011. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
tizedikben buktam. volt egy általános iskolás tanárnő, aki fele annyit kért, mint más, és gyépés szinten tudott magyarázni. Két hónapig minden hétköznap jártam hozzá. Hülyeség, hogy nem kell érteni, ha lemaradsz, onnantól kaszáltak, és az egészet nem vágod...nálam ez volt legalább is. A lényeg, hogy kell a tanár, sajnos nélküle kínai volt az egész, vele pedig egy élmény tanulni. 5-ösre!!!! pótvizsgáztam, de a rendes tanárom persze kérdezett régi tananyagból, meg minden, és azt mondta, pótvizsgán a legjobb, ami adni lehet hármas, de minden tudtam! Sajnos az van, hogy fogod magad, ha a szüleidnek nem telik, elmész diákmunkára, vagy bármit dolgozni, pénzt keresni, és találj egy jó tanárt. Ezzel augusztusra végzel, aztán az egész hónapot minden nap a tanárral vagy. Akkor átmész.
2011. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
16.13-as vagyok. merre fele laksz? csak mert, ha nem messze, megszerezném neked annak az én tanárnőmnek az elérhetőségét, biztos jó, és biztos olcsóbb, mint más.
2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem tanulni, hanem felfogni kell a matekot. Ha kérdéseid vannak, írj nyugodtan, szívesen segítek. Amúgy nem teljesíthetetlen a pótvizsga kivéve, ha a tanár meg akar húzni, mert ha meg akar, akkor megtalálja a módját, de a legtöbben átrugdossák a diákjaikat.
2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Haha! Köszi utolsó,az utsó mondat tetszett!:))


2 hónapja járjálok diákszövetkezetekhez regisztrálni,és semmi munka.Keresgélek minden nap,de semmi. Úgy hogy a fizetős tanár tényleg felejtős.


Amúgy Pesten lakok.

2011. jún. 15. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pesti vagyok. Ha gondolod, tudok segíteni neked korrepetálni.
2011. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Örülök ha segítenek,de fizetni sajnos nem tudok érte :S Nem tudom hogy így érdekelne-e,és így tudnál-e nekem segíteni :)
2011. jún. 15. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kérek érte pénzt. Mikorra kellene felkészülni? Írj privátot.
2011. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!