Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket hogy érintett a...

Titeket hogy érintett a osztályismétlés?

Figyelt kérdés
És leírnátok azt is ,hogy hányadik osztályban eset meg veletek?
2011. jún. 16. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*z
2011. jún. 16. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a haverom bukott meg, elég nyugodt személy, jól türte a bukást, természetesen nem örült neki hogy bukott, de nem örjöngött megsemmi nem volt. Amúgy 11. évet ismételte.
2011. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És miböl bukott?
2011. jún. 16. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
általános 2.osztály...persze azért mert sokat betegeskedtem,és osztályozón nem engedtek át...hogy megviselt-e...azt nem mondanám de utána más suliban mindig piszkáltak hogy egy évvel idősebb vagyok.....az az egész bukás dologban sztm az a legnagyobb szívás hogy elment egy éved a semmibe....
2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 9. osztályban buktam.

Akkor kimondottan örültem neki, mert tök jó osztályba kerültem, de aztán ahogy teltek az évek rájöttem, hogy egy nagy kaki iskolában vagyok és alig vártam az érettségit.

2011. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!