Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a pontduplázást...

Hogyan kell a pontduplázást számolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogod a 2 pontvivő tárgyad százalékos eredményét, összeadod, majd beszorzod kettővel. Ezután hozzáadod az esetleges pluszpontjaidat.
2011. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért olyan nehéz begépelni azt, hogy [link] ????
2011. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úgy bírom gyakorin ezt a sok, segítőkész embert. Ez az oldal arra lett kitalálva, hogy ha kérdésed van tedd fel, akkor minek baszod le azért, mert feltesz egy kérdés? Lehet neki így volt emberközelibb és egyszerűbb. Vannak itt tényleg hülye kérdések, de max megjegyzem, hogy ez egy sötét ember lehet, és nem írom oda neki még pluszba, hogy de gyökér vagy, hogy nem tudod megoldani magadnak...
2011. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ahogy az első írta, a 2 pontvivő tárgy százalékos eredményét kell összeadni és megszorozni kettővel és ehhez jönnek a pluszpontok (fontos hogy emeltért csak akkor kapod meg ha az pontvivő is).

Egy példa hogy érthető legyen: a 2 felvételi tárgy eredménye pl.: matek közép 87% töri emelt 85% vagyis: (87+85)*2=344 ehhez jön a 40 pluszpont töri emeltből és az egyéb pluszpontok (nyelvvizsga,OKTV stb.). Tehát ez így 384 pont + egyéb pluszpontok.

2011. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszadóknak a kommentet!

kedves nem normális válasz?adó,azért írtam ki a kérdésemet az oldalra,mivel 2 féle variációt is hallottam,hogy hogyan kell a pontduplázást számolni,és nem tudom,hogy melyik a jó. amúgy,esetleg ha nem tűnt volna fel,azért létezik a gyakoriKÉRDÉSEK.hu hogy ha nem tudok valamit,akkor ide kiírhassam. benne van a nevében is ha nem tűnt még fel. ha nem tudod hol levezetni az energiáidat,ne rajtam vezesd le. megköszönném!

2011. jún. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!