Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezen jövök ki a lány...

Nehezen jövök ki a lány csoporttársaimmal, vajon miét?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem az egyetemet, már az elején is inkább a srácok voltak szimpatikusak, velük előbb megvolt a közös hang, pedig világ életemben lány barátaim voltak, és nem is voltak pasi barátaim. Nagy nehezen azért sikerült 'kiépítenem' egy lány barátikört, akiket fel lehet hívni, ha valamit nem értek, akikkel el lehet menni ide-oda, de nem érzem egyszerűen, hogy tudnék bennük bízni, vagy ilyesmi. Pedig aranyos, kedves lányok, valahogy mégse 'értem' sokszor a problémáikat, a bajaikat, valahogy olyan... bonyolultak, teljesen mások, mint a gimis barátnőim, annak ellenére, hogy a "stílusuk" megegyező. A srácok viszont mind olyan egyenesek, egyszerűek, őket nagyon hamar megszerettem. Mi lehet a baj, hogy a lányokhoz nem bírok kötődni itt?:S Olyan 'kínos', hogy ők lelkesen felhívnak egy-egy dologgal, én meg próbálok ráhangolódni, de egyszerűen nem megy...
2011. jún. 26. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És Te fiú vagy vagy lány??
2011. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű, bocs, lány:)
2011. jún. 26. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lány.
2011. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél azokkal akiket szeretsz és bírsz.

Mondjuk néha nem ártana a lányokkal is lenned. De, ha a fiúkkal érzed jobban magad, velük el tudsz hülyülni, akkor nyilván őket fogod választani. Az élet értelme is, hogy érezzük jól magunkat, ha másik neműekkel, akkor azokkal. Sokkal jobb lenni bárkivel, mint magányos farkasként begubózni szerintem.

2011. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, ez oké. Csak én magam érzem, hogy szükségem van/lenne a lányok társaságára, mert egy lánnyal barátkozni teljesen más, mint egy fiúval:) a srácokkal jól el tudok hülyülni, meg ilyesmi, de az azért nem ugyanaz, ezért is próbálok többet lenni a lányokkal, és nem értem miért nem tudok velük egy hullámhosszra kerülni, mikor ők nyítnak felém, és én is mindig megyek, ha hívnak, stb.
2011. jún. 26. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!