Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nem tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem tetszik, hogy 3 napra elutaznék a csoporttársaimmal (10 lány és 2 fiú menne, én vagyok az egyik fiú). Azt mondta menjek, de neki ez nagyon nem tetszik. Nem szeretnék neki rossz érzést okozni. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk.

Nekem ő nagyon fontos, de nem hiszem, hogy normális lenne ennyire bekorlátozni egymást. Látom rajta, hogy azért rosszul esik neki, de ha most nem megyek, akkor szerintem nem oldok meg semmit, mert később újra és újra feljön ez a probléma majd szerintem.


2011. jan. 15. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Menj el, a 3 nap alatt folyamatosan zaklasd sms-el, telefonhívással, amit csak el tudsz képzelni ...
2011. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Hová mentek? Milyen céllal?

Szerintem nyugtasd meg, hogy neked csak ő kell..

Elhiszem, hogy nem tetszik neki, de nagyon fontos a bizalom egy kapcsolatban.

2011. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Engem nem érdekelne, hogy tetszik-e neki, vagy sem. Én mennék.

Nem igazán értek a témához, mert még csak egyszer volt egy kis "futó-kapcsolatom".

17/F vagyok (lassan 18...)

2011. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ennyire bízik benned. Jobb szeretné, ha üldögélnél mellette az ágyon, fognád a kezét, és egyenesen a szemébe néznél ezalatt a három nap alatt, de még úgyse érezne biztosnak.

Vagy nagyon alacsony az önbecsülése, vagy csak benned nem bízik, egyiknek se örülnék a helyedben.


Ha nem tudod meggyőzni, hogy oké lesz minden, és mindennap felhívod, akkor baj van vele. Felnőttek vagytok, és nem vagytok összenőve.

2011. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez az, amit sohasem értettem. Úgy gondolja, hogy ha nem csalod meg, az csak azért van, mert ő eléggé figyel?
2011. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Én Őszinte leszek,nekem se nagyon tetszene.De ha ismerem a csop.társait és tudom,hogy nem könnyűvérű ribik akkor nyugodtabb lennék.Gondolkodj el,ha Ő menne 8fiúval és 2lánnyal,neked tetszene?Ha nem akkor ne menj Te sem,ha elengednéd akkor Te is megérdemled...
2011. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Én elmennék 1-2 lányt megdöngetnék majd vissza a régilemezhez.... Ne hagydki azt az 1-2 csajt akit megsunázhatsz 1csaj miatt aki amúgy is ilyen féltékeny, mert szakítani fogtok így is meg úgy is :(
2011. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Én simán "elengedném" a barátom. Szerintem nincs ebben semmi. Ha megvan a bizalom, akkor nincs értelme ilyeneken problémázni. Mondjuk hiányozna esténként, együtt lakunk, és már nagyon hozzászoktam a jóhoz, meg hogy nem egyedül alszok. De ennyi lenne. Mi is fiatalok vagyunk, én 20L, ő 21F. Élni kell! Nem azért lesz valaki hűséges mert a párja mindég mögötte áll, és csúnyán néz rá ha valakihez hozzászól. Ha nem szeret annyira hogy hűséges maradjon, akkor ne húzzuk egymás idejét.

Szerintem figyelj oda rá, nem túl jó ha ilyeneken problémázik. Állj a sarkadra, csak kibírja azt a 3 napot....

2011. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!