Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jaj, hol tudom átjavítani az...

Jaj, hol tudom átjavítani az Efelvit? Februárban beírtam, hogy 97% lesz a matek érettségim, de csak 79 lett:S Hol lehet átjavítani? Már eltűnt az a mező:S

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Adná az ég, hogy emiatt eltilthatnának örökre a felsőoktatástól...
2011. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az érettségi eredményedet nem te írod be, hanem ők, a csatolt papír alapján.
2011. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ajj nem! Még februárban volt olyan, hogy érettségi eredmények és oda kellett beírni a százalékot meg a szintet...:S
2011. jún. 28. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Olyan biztos nem volt, esetleg olyan, hogy miből tervezel érettségit csinálni. Hogyan is írtad volna be az érettségid, ha még meg sem volt?

Egyébként, mint már mondtam, a beküldött papírt veszik figyelembe, szóval semmi probléma nincs.

2011. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Van olyan rubrika, mivel van olyan, aki érettségivel rendelkezik jelentkezéskor. Ezenkívül az előrehozott érettségik eredményét is fel lehet ott tüntetni.

De még mindig fenntartom az első hozzászólásom. Egy magna cum laude diplomát nem akarsz beírni egy önéletrajzba?

2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly jelentkeztem, akkor ilyen lehetőség nem volt, hogy be lehetett írni eredményeket februárban, mivel a felvi kérdezte, hogy melyik évben érettségiz(t)em, és automatikusan letiltotta (az előrehozott meg nem érdekelte). Nem tudom, hogy ilyen komolyan változott-e a felvi, de érdekesnek tartanám, ha igen.

Mindenesetre elég gáz, hogy beírtál egy nem létező érettségi eredmény. Ha tényleg ilyen penge vagy matekból, kiszámolhattad volna, mekkora esély van arra, hogy éppen 97% írj (kb. semekkora). Az különösen gáz, hogy ennek a fordítottját sikerült írnod, mert még ha esetleg jobb lett volna 97-nél, akkor azt mondom, oké, még elfogadható.

Na ennyi volt a fejmosás, a lényeg pedig az, hogy teljesen mindegy mit írtál be, mert a csatolt dokumentumok alapján fogják beírni neked a rendszerbe a felvi dolgozók.

2011. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgyis fel kellett tölteni az érettségid másolatát. gondolom észrevették az eltérést, nem?
2011. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem hogy csak a szintet kellett és hogy miből érettségizel. Szerintem kavarod a pontszámító kalkulátorral, oda kell %-okat.
2011. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!