Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Februárban beiratkoztam OKJ-s...

Februárban beiratkoztam OKJ-s tanfolyamra ami 120000 ft ba került. A pénzt már elkérték (4 honap alatt részletre) és azt ígérték 4 max 5 hónap alatt levizsgázunk. Hova fordulhatok ez ügyben?

Figyelt kérdés
Vizsga egy sem volt, de még kilátásban sincs. Már rengeteg e-mailt írtam és kérem vissza a pénzt de nem reagálnak. Telefont nem veszik fel.A tanár aki tanít azt mondja ö nem tud semmit ,ö csak tanit.Az illetékes meg nem reagál!!
2011. júl. 7. 11:55
 1/1 anonim válasza:
Kérdés hogy a szerződésben rögzítve volt-e a vizsga időpontja, vagy bármi erre vonatkozó rész? Ha nem akkor nem tehetsz semmit, hiszen nem vállaltak garanciát rá. Az hogy szóban mit mondtak az meg egy dolog.
2011. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!