Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol dontottem,...

Szerintetek jol dontottem, hogy ott hagytam egy OKJ-s kepzest es elkezdtem dolgozni havi 200 ezerert?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban jártál volna az okj-vel.
2011. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen OKJ-t hagytál ott, bár szerintem nem sok tanfolyam van, aminek az elvégzése után 200-at kap az ember...
2011. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártott volna befejezni! Most szerencséd van, hogy sikerült egy ilyen állást találnod és nem is lett volna gondolom könnyű döntés lemondani róla, de ha 3 év múlva kiraknak, akkor lehet jól jött volna még az okj-s végzettség.
2011. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy egész egyetemet ott hagytam 2 év után azért, hogy Franciaországban csináljam a semmit, nyaraljak 1,5 évig. Azóta újra járok egyetemre, persze nem oda. Én azt mondom, jól tetted, ha lehetőségek vannak, akkor azt ki kell használni, csak így lehetsz sikeres. Tanulni visszamehetsz bármikor.
2011. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
plusz annyi, hogy saját családi cég, a képzés meg 2 éves volt,
2011. jún. 30. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:

No hát hogy ha saját családi cég, akkor igazán ráértél volna befejezni a képzést! :) Ha mondjuk valami semmire sem jó tömeg szakmát csináltál, akkor igazából mindegy, de ha olyat, aminek esetleg értelme is van, akkor megérte volna befejezni, a családi cégben meg dolgozhattál volna olykor szabadidődben közben.

Amúgy tény, hogy tanulni mindig visszamehetsz, de azért erre nem jó alapozni szerintem. Ha az ember ott áll 40 évesen, családdal munka nélkül, akkor jól jön ha van olyan papírja amit elő tud venni és sajnos nem feltétlenül van ideje visszaülni az iskolapadba. Persze a tanulás is jobb, mintha otthon lógatja munka nélkül a lábát az ember évekig, de azért addig is valamiből élni kell.

2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen OKJ képzés. Ha olyan, amivel 2 év után többet keresnél 200e-nél, akkor hiba volt. Ha nem olyan, akkor jól tetted.
2011. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
idegenforgalmi
2011. jún. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!