Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugy dontottem, hogy a feketet...

Ugy dontottem, hogy a feketet leszivatom a hajambol es sotet barnara festetem. Creol borom van, es sotet barna szemem. Jo otlet?

Figyelt kérdés
kerlek linkeljetek be kepeket, mert nem tudom h milyen barnara fessem. valami vilagossabb is lehet, sotett is .. :D
2009. ápr. 15. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez sajnos nem lesz olyan egyszerű! Ugyanis, ha a feketét leszivatod, akkor marad egy vöröses-narancsos szín a hajadban, amit nem tudsz eltüntetni! Hiába festeted barnára, átüt rajta a vörös! Én azt javaslom, hogy ne szivasd le, mert nagyon tönkreteszi a hajad(tapasztalatból mondom) és nem beszélve arról, hogy sokszínű lesz (foltos), nem lehet egyformán leszívni, és szerintem annál rondább nincs, inkább várdd meg, míg lenő! Hidd el ki lehet bírni (én is az teszem), és utána bármilyen színűre festetheted, nagyon szép színeket lehet így elérni! Egyébként meg azok a hajszínek, amik a festék dobozán vannak, azok mind természetes, világos színre vannak ráfestve, azért ilyen szépek! Sok sikert!
2009. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is kreol börm,feketére festett hajam van.

Màr megfordult a fejemben a barna nekem is,de leszivatni nem szivatnàm le soha.

Szerntem roncsolja a haj szerkezetét,meg az eredmény se 100 szàzalék hogy jo lesz.

Bàr hallottam kimélö hajleszivatàsrol is,de azt nem tudom,hogy hogyan,milyen uton müködik.Szerintem ha vàrsz egy kicsit,mig a fekete festék kopik,akkor egyszerübb lenne sima hajfestékkel ràmenni,szivatàs nélkül.

Aztàn mindig folyamatosan festeni,ugyanazzal a szinnel(barna).

Na de te nem is ezt kérdezted,tehàt:tuti jol àllna.Màr volt Beyonce.nek is,és Ciara-nak is barna haja,szerintem dögös.

De Eva Longoria(lehet nem jol irtam)is nagyon szép barna hajjal.

Linkelni nem linkelek,gondolom öket ismered.

2009. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
nekem tavaly fekete volt, és az esküvőmre barnát akartam. A fodrászom L'oreal Efassor-ral csinálta. Ez elvileg csak a festéket szedi le a hajadról. Nagyon szép barna lett utána mikor befestette, és egyáltalán nem volt foltos. Ezt lehet kapni fodrászüzletekben. Nem olyan durva mint a szőkítés, de ez is roncsolja azért eléggé a hajat.
2009. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha beíros a google-be, hogy: efassor hajradír, akkor találsz róla pár infót. Sok sikert:-)
2009. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok. akkor talan nem is olyan jo otlet leszivatni :s ... de ha hajszinezot hasznalok mig leno.. az ugyanannyira roncsolja a hajat mint a festek? es ha leno teljesen, akkor a hajszineo kijonne teljesen a hajambol?
2009. ápr. 15. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
a hajszinező nem fogja be szerintem a festett hajat. Gondolkozz, ha a barna hajfesték nem fogja be a feketét, akkor a barna hajszínező igen? az eleve gyengébb, mint a festék. Próbáld ki az Efassort az leszedi a feketét és befestheted utána már barnára.
2009. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, nem arra gondoltam hogy a szinezo befogja a festeket, hanem fekete hajszinezot hasznalnek, h befogja ami lenott,hogy ne legyen csunya.
2009. ápr. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!