Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen szakma/munk...

Szerintetek milyen szakma/munka illik hozzám?

Figyelt kérdés
Kedvenc tantárgyam a matek,töri. Szeretek emberekkel foglalkozni,nem szeretnék irodában ülni,utálom a bioszt,pszichológia kizárt :D
2011. júl. 8. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
matek v töri tanár.. :)
2011. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gázóraleolvasó. :D


Na komolyan: Ha kicsit is érdekelnek a műszaki dolgok, akkor mehetnél valami műszaki manager féle körbe, megbízó cégekhez kimenni szakérteni, ilyesmi. (Mondjuk azt elérni nem 1-2 év.)

2011. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! Utána is járok mi kell hozzá :) K9sziköszi :)
2011. júl. 8. 11:01
 4/15 A kérdező kommentje:
és ez manapság keresett? :)
2011. júl. 8. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok.. van még ilyen is, főleg az EU-ban jól működhet.

[link]

2011. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi második! :) Sokat segítettél,tetszik az ötleted! :)
2011. júl. 8. 11:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Megen én.. Ha igazán keresett szakmát szeretnél, akkor villamosmérnök vagy gépészmérnök. De ezt már csak ha tényleg műszaki agyad van. :)
2011. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig szörnyű voltam fizikából,de most elhatároztam,hogy elkezdem az elejétől:magamtól megértettem mindent :) Kémiából viszont segítségre van szükségem :S
2011. júl. 8. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed és ténleg érdekel a tör elmehetsz archeologiára is (régészet) igaz vannak benne unalmas pillanatok de nincs annál jóbb érzés mikor megtalálsz egy dolgot amit tööbb ezeréve csinéltak megtudod hogyan éltek az ókóri görögök a mitologijukat az egyiotologia is nagyon érdekes ez a régészet egyik melék ága kapizsgállod hogy a piramis épitő népet foglaja magában
2011. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
23:11 csak nem régész vagy? :)) Milyenek a lehetőséget,keresett szakma?? :)
2011. júl. 11. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!