Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyűeknek mi a...

Ikrek csillagjegyűeknek mi a legmegfelelőbb szakma, munka? Mi az amit szeretnek dolgozni és mi az amit nem? Saját tapasztalatokat kérek korral és nemmel.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Párom ikrek s ő laborban dolgozik mint vegyésztechnikus. Neki tetszik. Ismerősöm meg Kikában dolgozik.szintén ikrek.

Mindketten 25évesek.

2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minden olyan terület, ahol emberekkel lehet /kell dolgozni. Kommunikáció, eladói munka, marketing.
2010. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én ikrek vagyok és a kommunikáció általános formája... magyarul beszédbe elegyedni emberekkel egyáltalán nem az erősségem. Viszont erős szépérzékkel és kreativitással vagyok megáldva. Grafikusnak tanulok, szóval képi világban 'kommunikálok' az emberekkel. Szerintem nincs olyan, hogy 'az ikreknek a legmegfelelőbb szakma'. Ez emberfüggő, mindenkinek más tetszik a csillagjegye jellemzésétől függetlenül. Én szeretek rajzolni, írni, fotózni. Míg egy másik ikrek ismerősöm a sportban jeleskedik...

L/16

2010. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

én olyan vagyok mint az elöző válaszoló,csak én szeretek beszélni is:D rajzolni,fotózni is szeretek

17/L

2010. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én ikrek vagyok és orvosnak tanulok, de csak azért, mert semmi más nem érdekel. a leginkább megfelelő számomra valamilyen önkéntesmunka afrikában, emberekkel való kommunikáció vagy pszichológus. nem is tudom miért nem az lettem. amúgy mentőorvos akarok lenni vagy hadiorvos, mert minden másra ráunnék előbb-utóbb. és túl tipikus ikrek vagyok. és lány, 20 éves.
2010. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Anyám szűz, és könyvelő. Ez is szűzszakma.

a szüzekhez mindenféle munka illik, ahol precíz részletező munka szükséges.

2010. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok és eddig mindig olyan munkám volt, ahol emberekkel is kell kommunikálni, de emellett van elmélyülős, elvonulós, számolgatós része is.

Az biztos, hogy megőrülnék olyan pozícióban, ahol egész nap nem nyitja rám/ránk senki az ajtót és mindig csak ugyanazokat az embereket látom magam körül.

28/N

2010. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Anyu ikrek. Ő volt teherautósofőr, vállalkozó, fodrász, most BKV-nál buszt vezet =D
2010. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ikrek vagyok én is. Ha dolgoztam akkor általában kevés ideig voltam bárhol ahol volt főnököm :) Kommunikációs munkával és ahol emberekkel kellett foglalkoznom viszont évekig csináltam. Jelenleg meg kártyázok és abból élek. A lényeg a változatosság és a kötetlen munkaidő :) Ha tudnék elég pénzt félretenni akkor biztosan vállalkoznék, mondjuk nyitnék egy jó kis klubbot :) 28/F
2010. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! de ha még várok ujakat is.
2010. szept. 7. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!