Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a kémia érettség...

Hogy sikerült a kémia érettségid? Mennyivel lett jobb /rosszabb, mint amit akartál?

Figyelt kérdés
Mind1, hogy idén vagy évekkel ezelőtt írtad, minden infora kíváncsi vagyok :) Esetleg, aki írós kedvében van azt is megoszthatja, hogy hogyan készült fel rá. Köszi előre is !
2011. júl. 8. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én idén érettségiztem. Legalább 90%-osra szerettem volna, (bár nem erősségem a kémia igazából), de a vörösiszapos feladat úgy megakasztott, hogy utána még a másik számítást is elrontottam, pedig azt egyébként tudtam volna. Szóbelivel együtt lett 82%-os.

Előtte faktra jártam 2 évig, de igazság szerint igazából magamtól készültem fel, amennyire tudtam. (Fakton pl. a szerves kémiába bele se igazán kezdtünk és számításokat is alig csináltunk, szóval volt mit pótolni.)

2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Silber ***** válasza:
2009 nyarán érettségiztem. 92%-os lett (maximum szóbeli), 8%-kal rosszabb mint akartam.
2011. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19:11-es hova jelentkeztél, ha szabad tudni? :)


07-09 11:53 voltam

2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

DOTE


(19:11-es voltam)

2011. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!