Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok már a szeptembert ti is?

Várjátok már a szeptembert ti is?

Figyelt kérdés

Valahogy én igen, elegem van a melegből, abból, hogy nincs napirendem, hogy a teremben nem lehet meglenni ilyen kánikulában, hogy nem lehet kimozdulni, stb.


Szerintem sokkal jobb lenne 3-4 havonta egy egy hónapos hosszabb szünet, ehelyett a 3 hónapos szünet helyett.


Ti hogy vagytok vele?


2011. júl. 9. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
De akkor a nyári hónapok közül is lenne legalább egy olyan, amely minden hétköznapján suliba kéne menni, és emellett tanulni. Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2011. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én várom, nem túlzottan, inkább csak izgatott vagyok az egyetem miatt :) Új ismerősök, új barátok, új környezet, minden nap hajnali 5-kor kelés... na jó, utóbbit nem várom annyira, de azért szeretnék már egyetemista lenni. Illetve az is jó lenne, ha nem lenne ilyen rekkenő hőség, hanem csak olyan kellemes 22-25 fok :)
2011. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utolsó vizsgám június 26-án volt, szóval alapból rövidebb a szünet, mint gimiben volt. És igazából baromira kifáradtam. Örülök a pihinek:) De kicsit várom is a sulit, mert én is jobban szeretem, mikor "van mit csinálni:D De a tanulást nem várom:S
2011. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon élvezem a meleget :) És a napirendnélküliséget is. De ezt megoldhatod, készíthetsz magadnak listát, amit be kell tartanod. Barátok, takarítás, fözés, filmek, könyvek, zene, sport. Ilyenekkel meg lehet teliteni sok-sok napot :)
2011. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek Veled, Kerdezo,szerintem is jobb lenne ha rovidebb lenne a nyari szunet es hosszabb az oszi meg a tavaszi (a teli az vegulis rendben van) mert ezek nagyon rovidek.a nyari meg kicsit hosszu,en augusztus kornyekere mar teljesen ki szoktam pihenni magam
2011. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy képtelen lennék bármilyen napirendet is tartani, mert délig alszom, mert nincs miért felkelni.

Én is júni 26 körül vizsgáztam utoljára, de már mennék újra iskolába, mert hiányzik.

2011. júl. 9. 22:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, vagy keress magadnak diákmunkát azzal is leköthetnéd magad, vannak olyan helyek ahol azért hűvősebb környezetben dolgozhatnál. Én személy szerint örülök a nyárnak igaz hogy dög meleg van, de legalább pihenhetek semmin nem kell idegeskednem nem kell 2-3 oldalas tan anyagot bevágnom 2 hét alatt, végre pihi van buli, haverok, strand és reggel 10 ig alvás.
2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is várom, hiszen most végeztem gimiben és végre egy új közeg, új suli :)) amúgy én már halálra unom magam, nincs mit csinálni egész nap, munkát meg nem kaptam :(( remélem azért még találok, jobban fog telni akkor ez a szünet
2011. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
95%

Én is így vagyok, meghalok ettől a melegtől. már reggel 8-kor is 30 fok van. Izgi nyárra számítottam, erre kb. nem is megyek sehova, ja és tisztára megfordult a bioritmusom vagy hogy mondják ezt, éjszakai életet élek. Reggel 8-9 fele lefekszem aludni, átalszom az egész napot és felkelek este 6-7 fele. Éjjel itt sétálgatok a környéken vagy olvasok, vagy gépezem, vagy zenét hallgatok, vagy bringázom...mindent úgy, ahogy nappal, csak így hangulatosabb. Viszont kezd elegem lenni az egyedüllétből, meg egy idő után azért szar, ha nem tudsz aludni éjszaka. A barátaim elutaztak ilyen 1 hónapos miafrancokra, diákmunkát meg nem találok 16 alatt.


Lényeg, hogy én is várom, főleg az új emberek miatt. :) És igen, nagyon jól jönne évközben több szünet.

2011. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én már nagyon várom. fősulis leszek, kollégista. sok változást remélek:)
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!