Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan mit takar az angliszt...

Barancsa kérdése:

Pontosan mit takar az anglisztika szak?

Figyelt kérdés
Reményeim szerint idén kezdem meg tanulmányaimat az ELTE anglisztika szakán. Kíváncsi lennék, milyen tantárgyaim lesznek, milyen a légkör, a tanárok, stb. Keresgéltem már a neten, de jobb lenne bennfentesektől választ kapni.
2011. júl. 10. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Mivel bölcsésztudományi szak és már van éppen elég tolmács, angol tanár stb. Így a szak elvégzése után sokra nem fogsz menni vele. Esetleg mehetsz hambit árulni a mekdöncibe, vagy a sikeresebbek külföldön csinálják ugyanezt. A színvonala most nagyon lent van az ELTE-nek...

Szóval jó szakot választottál, kedves diplomás munkanélküli!

2011. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát kedves első, köszönjük az építő jellegű hozzászólást.


Én is ELTE anglisztikára jelentkeztem (igaz, csak sokadik helyen) de ide a legvalószínűbb hogy felvesznek...

Szóval jöhetnek az infok :D

2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hű, köszi a választ, kedves első kommentelő -.-. Igaz, hogy nem pályaválasztási tanácsadást kértem.
2011. júl. 11. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1. kommentelő nem tudom hogy milyen szakra jár mivel eléggé kivan magával.. Ja és a hamburgersütögetéshez is protekció kell ;)

Amúgy én is ezt jelöltem csak nem ELTE-n. Viszont van ismerősöm aki oda jár, van elég sok tantárgya olyanok hogy alkalmazott nyelvészet meg hangtan meg azt hiszem ilyesmik, de pontosan én sem tudom mit takar az a sok tantárgy. Persze azt tudom hogy tanár tolmács és fordító lehetek vele, de az nagyon a jövő zenéje és rögös az út odáig :D

2011. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy troll, ne foglalkozzatok vele.
2012. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!