Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A köztársasági ösztöndíj...

A köztársasági ösztöndíj elnyeréséhez mi az alsó ponthatár, hogy megkapjam?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem erre az ösztöndíjra és már kiadták a pontszámot (577), meg h ez az ideiglenes rangsor, de ez nem rangsor volt, hanem a neptun kódok alapján ABC sorrendben egy lista. Most akit nem utasítottak el az megkapja??? De az rengeteg lenne. Akkor ki kapja meg, mennyi pontszámtól?
2011. júl. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Érezd magad letolva. Ez le volt írva a pályázatban. Meg van adva, hogy a karon tanulók 0,8%-a kaphatja meg, és le is van írva, hogy ez konkrétan hány embert jelent maximum.
2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már megbocsáss, kb 20-szor olvastam el a kiírást, de az én egyetememen semmi ilyen nem volt kiírva. de azért kössz, meg azt is h nem bírtad ki beszólás nélkül...
2011. júl. 17. 16:30
 3/3 Mil23 válasza:
0%
Aki a kösz szót kettő sz-szel írja ne kapjon köztársasági ösztöndíjat. Már bocs, remélem nem kaptál, mert ha igen az szégyen lenne az országnak.
2013. szept. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!