Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek 9be. Az volna a...

Most megyek 9be. Az volna a kérdésem hogy meg lehet ezt csinálni? Úgyérzem, hogy hatalmas hibát követtem el ( Sulis téma)

Figyelt kérdés

Az a helyet hogy most megyek kilencedikbe és egész évben amig 8adikos voltam arra gondoltam,hogy jövőre úgyis minden sokkal jobb lesz,más suli,minden oké lesz végre.Egy nagyon jó iskolát néztem ki ahol majd továbbtanuljak.De az év végére a barátnők befolyásolására maradtam,mivel ők is maradtak abban az iskolában,és rájöttem hogy talán nem is lenne olyan rossz ott.Most pedig meglettek az eredmények és be is jutottam oda.De már nagyon megbántam hogy arra a listára ezt a sulit irtam elsőként.:( Nemsokára megyek egy hivatalos iskolai beiratkozásra és azt szeretném megkérdezni,hogy nem-e lehet szerintetek azt megtenni,hogy most amig nincs minden aláirva,hogy átirjam magam abba a suliba?Bár nemtudom hogy van-e még ott hely,de ha ott nincs,akkor mennék máshová.Részleteket ne nagyon kérdezzetek,a kérdés a lényeg,csak megmagyaráztam,hogy miért szeretnék mégis,már most átiratkozni.:)Vagy legalább 10ediktől,vagy még a félévtől...

Köszi annak aki elolvasta és tud valamiben segiteni!


2011. júl. 12. 22:05
 1/5 anonim válasza:
Elolvastam, de nem tudok segíteni.
2011. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár nem legfeljebb félévtől :S
2011. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
azt nem tudom, hogy most át tudsz e még menni valahova, de évközbe vagy akár tizediktől minden akadály nélkül átmehetsz másik suliba
2011. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia :)

Nem tudom segít-e valamiben, de azért leírom neked a saját sztorimat.

Engem 8.-ban a szüleim egy nagyon jó hírű gimibe akartak íratni, de én foggal körömmel ellenálltam, mert a bátyám volt iskoláját szemeltem ki magamnak. Minden vágyam volt, hogy odajárjak. Fel is vettek, és az első hét után úgy éreztem megőrülök, és hatalmas hibát követtem el, bár hallgattam volna a szüleimre...

Át akartam íratkozni abba az iskolába ahova a legjobb barátnőm is járt, de mikor ezt elhintettem az új "barátok" akkor még inkább haverok között, szörnyen édesen kezdtek győzködni hogy el ne menjek, az egyik lány még el is pityeregte magát.

Maradtam mert arra jutottam, hogy az életben sem futamodhatok meg... Jól tettem. A pityergős lány az egyik legjobb barátnőm lett, és egyáltalán imádtam a gimit :)

Most is sajnálom, hogy jövőre már egyetemre megyek, de ebből tanulva, valószínűleg az is jó lesz :) Az első pár hét, egy hónap MINDIG nehéz egy új helyen, de bárhova be lehet illeszkedni :)

Én azt javaslom tarts ki, és ne futamodj meg! :) Még jót is tesz, ha az ember ismerősök nélkül kerül egy új helyre, fel kell majd találnod magad sok helyzetben, de szerintem megéri! :)

Sok sikert az okos döntéshez ;)


18/L

2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.az utolsónak köszi,hogy ezt megosztottad velem,kicsit elgondolkoztat legalább.;)
2011. júl. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!