Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esszérő...

Mit gondoltok erről az esszéről? (HR téma)

Figyelt kérdés

[link]


Országos HR konferencián nyert díjat az írója vele.


Szóval ki mit gondol? HR-ben jártas emberkék válaszát várom főleg, de más is írhat.


2011. júl. 27. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
aztán majd én is megírom mit gondolok:)
2011. júl. 27. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:

helyesírási hibák:


nekünk

vele

velem

ezeket mind kis kezdőbetűvel kell írni


amúgy nem rossz szöveg

de túlzottan idealizáló

de hát milyen is legyen a "legjobb álom" munkhaelyről szóló írás

mindenesetre a valóság teljesen más

-sajnos-

2011. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mondjam, hogy én ugyan nem vagyok HR-es, de engem a HR-esek kimondottan hátráltatnak a munkában.

Nem a megfelelő önéletrajzok kerülnek elém, túlzottan szabálykövetőek és sematikusan gondolkodnak.

Tehát kb egy éve kivertem a balhét a főnökömnél és ragaszkodom azóta is hozzá, hogy az álláshirdetések pályázói direktbe hozzám kerüljenek, már az önéletrajzuk szintjén is.

Igazán a HR szakmáról, nem bántani akarom őket, de nincs nagy véleményem, semmit nem csinálnak tulajdonképpen, de azt nagyon nagy körítéssel.

Na ezt azért írtam le, mert ez egy újabb HR-es idealista túlkapás, zero realitásalappal.

Az azért mégis csak túlzás, hogy egy felsőoktatási intézmény tanulója népmese írással nyerhet egy pályázaton.

Ha egy tartalmas, kivitelezhető, szemlélet és struktúra átalakítást vázolt volna fel akkor az más, de ez semmi.

Egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy a HR szakma ezt kitüntette, de ez is mutatja a szakma színvonalát.

2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek előttem szólóval
2011. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na körülbelül én is ezekre gondoltam, mikor olvastam...


Hogy ha egy általános iskolástól kérik, h írja le a tökéletes munkahelyet, kb az nézne ki így...:P


Na jó, talán pár idegen szóval kevesebb lenne benne...


Nem indultam ezen a versenyen, (szóval nem irigységből írom) de ezen a területen tanulok én is,(HR) és nagyon meglepődtem h mekkora sikere lett ennek az írásnak.

Mellesleg az írója igencsak elszállt magától a díj elnyerése óta...


Köszönöm a véleményeket!!


zöld kéz jár mindenkinek:)

2011. aug. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!