Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hosszúnak tűnik az év nektek is?

Hosszúnak tűnik az év nektek is?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdjük utána Nov. elején szünet December hamar itt van járunk 2 hetet, és onnantól Jan-tól Áprilisig egyhuzamban 4 hónap szünet nélkül alig tudom kibírni majd utána a heteket számolom a nyári szünetig az meg nagyon gyorsan elmegy. Ált-ba még egész gyorsak voltak a hetek meg nem számoltam csak középiskolában ilyen lassú. Ti is így vagytok vele?
2011. júl. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem már mind1 én már leérettségiztem, amúgy így utólag minden év hosszabbnak tűnik a többinél
2011. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de am nem szeretek suliba járni de azért rossz lesz majd ha 25 évesen dolgozok és akkor meg nem lesz nyári szünet, téli sz, semmilyen
2011. júl. 18. 11:59
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne is gondolj a szünetekre, és így kevesebbnek tűnik a szünetek között lévő idő.
2011. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy szarabb lesz dolgozni, de pl nincs házi, nem kell dolgozatok miatt izgulni, ott azt csinálod amihez értesz
2011. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én közben hosszúnak éreztem, mondjuk egy-egy hét csigalassúsággal telt el, nem beszélve némely unalmas óráról, hosszú napról. :) De úgy az egész év meg iszonyú gyorsan elrepült, állandóan ráeszméltem, hogy úristen, már december/április/június van, hiszen csak most volt szeptember. :D

Nem emlékszem, hogy általánosban más lett volna, szerintem akkor is ugyanígy voltam vele.

Arra én is kíváncsi vagyok, milyen lesz majd dolgozni szünetek nélkül, olyan típus vagyok, aki mindig vár valamit, kisebbeket is, pl. hétvége, mozizás, de úgy alapból ilyeneket, hogy nyári szünet, karácsony, utazás.

2011. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a középsuli a második félév vége felé már kínszenvedés. Hidd el, mindenki ugyanígy számolja a heteket, még az is, aki alapvetően szeret suliba járni.

A felsőoktatás ilyen szempontból még "rosszabb", hiszen májusban van vége a szorgalmi időszaknak és május első harmadától pedig jön a vizsgaidőszak, ami akár június végéig tart, ami már durván nyár, de te még mindig a könyv fölött ülsz mondjuk, mert van még vizsgád. Ez kellemetlen tud lenni, még úgyis, hogy alapvetően felsőoktatásban az van, aki tanulni akar, és pontosan tudja, hogy mit vállalt.

2011. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!