Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy tűnik gazdaságinformatikus...

Úgy tűnik gazdaságinformatikus leszek. Ér ez a diploma valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem ér.
2011. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt ma már bármire rámondják, hogy nem ér semmit. Szóval én inkább azt mondom neked, hogy akármit is tanulsz , itthon csak éhen halsz vele, külföldön viszont nem. :)ennyi
2011. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szopni fogsz vele...

Ez nem GAZDSÁGinformatika, henem gazdaságINFORMATIKA... Remélem érzékeltettem a diferenciát...

Kvsok info, 0 közgáz.

2011. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem baj, mert informatika szakra jártam középiskolába :)
2011. júl. 22. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja jó, csak mi sokan mentünk úgy oda anno, hogy infot nem annyira szerettük, inkább a közgázt, de oda nem volt elég pontunk, és koppantunk...
2011. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én meg infós vagyok inkább :) kg-t nem is tanultam soha. ha megkérdezhetem, a matek milyen nehézségű és milyen tantárgyak vannak még?
2011. júl. 22. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
SZTE-ről tudok beszélni, kalkulus, ami szopóág, a többi az könnyű, kalkulust tanulni kell, és akkor az sem nehéz. Tárgyakat meg tudod nézni, írd be google-be, h gazdaságinformatikus bsc tanterv u-szeged
2011. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!