Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom körme már...

Hullámos papagájom körme már hosszúnak tűnik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A hullámos papagájom körme kezd hosszúnak tűnni, még soha nem vágtam/vágattam le neki. nem tudom, hogy állatorvoshoz vigyük-e levágatni, vagy mi otthon próbáljuk-e levágni? Félek, hogy túl sokat vágok, és megsértem az idegeket, amik a körömbe vannak.

Valaki tudna valami tanácsot adni, hogy mit csnáljak?


2010. máj. 27. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teszel be neki vmi kődarabot lekaparja magának!meg a csőrét is!sőt vannak különösen erre a célra kifejlesztett étel vagy mi ilyen kis kő szerű azal lereszeli a csőrét és a körmét de az enyémnek soha nem kelett vágni!
2010. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi :D

neki szépia van berakva. gondolom az jó.csakhogy még nem nyúl hozzá egyelőre, mert bevan tojva tőle, de majd megszokja. múltkor is amikor vettem, még nem ért hozzá, de utána megszokta, és használta. (:

2010. máj. 27. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy levágod ami elég macerás vagy az állatkereskedésekben lehet kapni ülörudra felhuzhato körömkoptatokat
2010. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, az levágja(persze nem mosolyért, fizetni természetesen kell)
2018. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!