Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol-német szakos diplomával,...

Angol-német szakos diplomával, és panyol felsőfokú nyelvvizsgával milyen esélyeim vannak (nem tanárként) elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*spanyol =)
2011. júl. 19. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha lenne három felsőfokú nyelvvizsgád, de használható tudás nincs mögötte, pl. középvezetőnek nem lennél jó. Azok inkább elvégzik a gazdasági sulit és mellette megtanulnak pár nyelvet. De te így nem nagyon fogsz tudni elhelyezkedni, de szerintem ezt már sokan megmondták, amikor megmondtad, hogy bölcsésztudományi karra mész tanulni....
2011. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg el tudsz helyezkedni, mostanában elég sokszor böngészem az álláshirdetéseket, és mindenhol a nyelvtudást keresik, még ha más végzettséged nincs is. Szerintem simán lehetsz pl. idegenvezető is, vagy tolmács (nem mindenhol kérik a végzettséget). De ha minden kötél szakad, magánórákat is tarthatsz, 3 nyelvből, azért az nem mindegy.
2011. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el nyelviskolaba tanitani vagy maganban korrepetalni, nyelvvizsgara felkesziteni. Ennyi nyelvbol meg fogsz elni. Bolcsesz vagy, nincs konkret szakmad. Igy csak a tanari palya marad meg ahova nem szamit, hogy milyen diplomad van, csak legyen valami. Ilyen irodai munka, titkarkodas.
2011. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Vagy Phd és maradj az egyetemen. Egyedül ott értékelik a bölcsészek tudását (sajnos).
2011. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami unalmas munka biztos akad
2013. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen diploma?

Alapképzéses?

2013. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!