Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb volt az idei érettség...

Nehezebb volt az idei érettségi? Magyar, nyelvek (angol, német), történelem?

Figyelt kérdés

Ma szóbeliztem és törit nagyon elrontottam...20ból egy nem volt kidolgozva és azt húztam:((( (nem vettem észre h csak 19 van!!)

kétségbe vagyok esve h felvesznek e, úgy érzem h nem fognak és nem is tudom mihez kezdenék:(

Ezért kérdezem, h ti h érzitek?

(Pedagógiai karra jelentkeztem)


2011. jún. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar meg a töri egyáltalán nem volt nehezebb. A németnél éreztem egy kicsit szívatósabb feladatot (hallott szöveg értése), de ott többen mondták, hogy az messze nem középszint volt. Illetve még a matek volt az, ahol azt vettem észre, hogy idén nem voltak ilyen pontszerzős feladatok. Ez alatt pedig azt értem, hogy eddig minden évben volt olyan, amit csak az ront el, aki el is akarja (ábrázolja oszlopdiagramon, hogy...), és ez 12 pontért, na most idén nem volt ilyen , végig kellett egy jó tudás. Ettől eltekintve szerintem nem volt nehezebb az idei mint az eddigiek.
2011. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert tavaly 40 ponttal emelkedett a ponthatár, ahova jelentkeztem, és nem hiszem h a tavalyi a tavalyi előttihez képest sokkal könnyebb volt, nem?

Nem is tudom, h reménykedjek e már h felvesznek..:'(

2011. jún. 20. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd akkor jövőre

Végül milyen lett?

2013. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Akkor 2 éve nem vettek fel, elmentem egy okj-ra, idén felvettek :) a töri érettségin javítottam, de ha nem javítottam volna is felvettek volna a 2 évvel ezelőtti pontommal
2013. dec. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!