Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy alapfokú nyelvvizsga...

Egy alapfokú nyelvvizsga mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenre mész. Az adott nyelvvizsga honlapján biztos fent van. 20ezer környékiek a nyelvvizsgák. (Én májusban voltam középfokon, 25ezer ft volt az írásbeli és a szóbeli együtt. Alapfokú nyelvvizsgával milyen terveid vannak? (Nem ér semmit, arra célzok... se továbbtanulás céljából se állásnál se sehogy.) Miért nem várod meg, amíg eljutsz középfokig? Úgy már lenne értelme kifizetni ezt az összeget.
2011. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Akkor nem sokkal olcsóbb mint a középfokú.

Am nincs semmi tervem vele, csak azért tenném majd le, hogy biztosabb legyek magamba. Úgy hallottam oly 5szint után lehet alapfokút csinálni, na arra nem is kell sokat várnom, viszont a középfokú minimum 1,5év, annyit lehet megér az alap h biztos legyek magamba.

2011. júl. 23. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
ha meg tudsz írni 5ösre egy mezei angol tz-t akkor megvan az alapfokú nyelvvizsgád, mert az kb olyan nehéz és annyit is ér, a középfokú az már adhat neked magabiztosságot^^
2011. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tehát akkor nem túl nehéz :)

Egyenlőre elég az alapfokú, ha majd elérek a középfokú szintjére, majd azt is megpróbálom, nekem valszleg felsőfokú lesz, szóval magabiztosságból mind 3at meg kell csinálnom :/

Amúgy melyik a nehezebb? Egy szakmai középfokú, vagy egy általános felsőfokú?

2011. júl. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!