Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelenleg nappali tagozatos...

Ha jelenleg nappali tagozatos egyetemista vagyok és szeretnék jelentkezni ugyanazon az egyetemen egy másik szakra levelező tagozaton akkor annak mi az eljárási módja?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kell jelentkeznem mint amikor az elsőre felvételiztem, csak be kell jelölnöm hogy már egy másik szakon is tanulok?
2011. jan. 20. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint párhuzamosan akarom végezni őket
2011. jan. 20. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jelentkezned kell, de vannak egyetemek, ahol van lehetőség a két szak összevonására másképp. Az a biztos, ha érdeklődsz a TO-n.
2011. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is pont ezt csinálom. épp ma regeltem újra felvin és töltöttem ki az adataimat. simán meg lehet csinálni, ráadásul ha az első szakod harmadik féléve előtt elkezded a másodikat, akkor államilag támogatott lehet mindkettő. persze amikor diplomázol az elsőn, akkor egyből átkerülsz fizetősre a másikon, mivel csak egy diplomáig támogatnak. sőt én úgy csinálom, hogy a másik szakot használom minornak is, így nem is kell olyan sokkal többet tanulni egy konkrét félévben. tök frankón meg lehet oldani.
2011. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!